Jesteś tutaj: Strona główna / Gratulacje z okazji awansu dla LKS CZARNI Trześń

Data powstania: 2021-07-19 16:06
Data modyfikacji: 2021-07-19 16:10
Wytworzył: Urząd Gminy Mielec

W piątek, 16 lipca 2021 roku, w Hotelu Atena, odbyła się uroczysta gala z okazji zakończenia sezonu i awansu Czarnych Trześń do IV ligi piłkarskiej. W tym roku obchodzony jest także jubileusz 70-lecia istnienia klubu.

Historia Ludowego Klubu Sportowego CZARNI Trześń sięga roku 1951, kiedy założono miejscowy LZS. Od początku swojej działalności klub i stowarzyszenie LKS CZARNI Trześń są nastawione na inwestowanie w młodzież i zawodników związanych z lokalnymi miejscowościami. Finansowanie klubu opiera się na corocznych dotacjach otrzymywanych w drodze konkursu z budżetu Gminy Mielec oraz dofinasowaniach zewnętrznych, zarówno ze sponsoringu, jak i innych środków pozyskiwanych dzięki działaniom Zarządu oraz osób zaangażowanych w życie stowarzyszenia. Aktualnie prezesem klubu od 2003 roku  jest Andrzej Kardyś, a zespół prowadzą Mateusz Dopart i Jakub Dopart.

W związku z nieustannym rozwojem oraz z awansem do IV ligi podkarpackiej LKS CZARNI Trześń stali się jednym z głównych reprezentantów Gminy Mielec, promującymi sport oraz miejscowość Trześń na terenie województwa podkarpackiego.

Profesjonalnie przygotowana przez Zarząd klubu gala była doskonałą okazją do złożenia gratulacji i podziękowań od Wójta Gminy Mielec Józefa Piątka oraz Zastępcy Wójta Tomasza Ortyla. Na ręce kapitana drużyny przekazano okolicznościowy puchar oraz zestaw sprzętu treningowego.

Dziękujemy za zaproszenie i życzymy udanych występów w IV lidze w sezonie 2021/2022.

Autor: Kwaśnik Joanna

• W pomieszczeniu stoją od lewej Zastępca Wójta trzymający w dłoniach ciemną kartkę papieru, obok uśmiechnięty kapitan drużyny piłkarskiej  CZARNI Trześń. Przed nim na ziemi leżą piłki do gry. Następnie Wójt Gminy Mielec z pucharem w jednej dłoni i przemawiający do mikrofonu trzymanego w drugiej dłoni. Mężczyźni są elegancko ubrani w ciemne spodnie, marynarki i białe koszule. W tle za nimi wisi duży plakat przedstawiający zawodników drużyny piłkarskiej.
  • Na ścianie z cegieł we wnętrzu wisi duży plakat przedstawiający członków drużyny piłkarskiej w czarnych i różowych strojach sportowych. Na plakacie jest logo drużyny i napis 70 lat i Awans jest nasz
  • 21 mężczyzn pozujących do zdjęcia w pomieszczeniu. Mężczyźni to osoby związane z LKS CZARNI Trześń. Ubrani są w większości w białe koszule i ciemne spodnie. Są uśmiechnięci a niektórzy prezentują gest zwycięstwa w postaci uniesionych rąk lub kciuków
  • Stojący na stole na tle białej ściany puchar w kolorze złotym przedstawiający piłkę footballową a obok niej  piłkarza w stroju sportowym a poniżej tabliczka z napisem Dla LKS CZARNI Trześń za awans do rozgrywek IV ligi piłkarskiej na sezon 2021/2022 serdeczne gratulacje składa Wójt Gminy Mielec Józef Piątek Mielec, 03.07.2021 roku
  • Dyplom na ozdobnym papierze z tekstem: Szanowny Pan Prezes Ludowego Klubu Sportowego CZARNI Trześń  Wójt Gminy Mielec składa serdeczne gratulacje i wyrazy uznania dla wszystkich działaczy, trenerów i zawodników Ludowego Klubu Sportowego CZARNI Trześń z okazji awansu do IV ligi piłkarskiej. Sukces Klubu jest dowodem wytrwałości, zaangażowania  i pracy na rzecz osiągania coraz lepszych wyników. Mam nadzieję, że będzie to ważny moment w historii Klubu  i pomoże w jego dalszym rozwoju, a także wprowadzaniu do dorosłego footballu kolejnych znakomitych zawodników. Życzę udanych występów w sezonie 2021/2022 i kolejnych sukcesów sportowych.  Ze sportowym pozdrowieniem  Wójt Gminy Mielec Józef Piątek