Jesteś tutaj: Strona główna / Zawiadomienie o poszukiwaniu wolontariuszy oraz społecznych opiekunów psów i kotów

Data powstania: 2019-01-30 08:08
Data modyfikacji: 2019-01-30 08:16
Wytworzył: Mirosław Serafin - Kierownik Referatu Środowiska i Gospodarki Przestrzennej

W związku z przystąpieniem do opracowania „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt w 2019 r. na terenie Gminy Mielec”, Wójt Gminy Mielec zwraca się z prośbą, o zgłoszenie się wolontariuszy oraz społecznych opiekunów ( karmicieli) psów oraz kotów wolno żyjących, których zadaniem będzie dokarmianie zwierząt w miejscach ich przebywania oraz ustalenie osób odpowiedzialnych za zakup i wydawanie karmy.

Przyjmowanie DEKLARACJI OPIEKUNA SPOŁECZNEGO odbywa się w Urzędzie Gminy Mielec ul. Głowackiego 5 39-300 Mielec pok.13., Szczegółowe informacje można uzyskać także pod nr. tel. 17-774-56-38.

Do pobrania: