Jesteś tutaj: Strona główna / Życzenia na zakończenie roku szkolnego

Życzenia na zakończenie roku szkolnego

Data powstania: 2022-06-24 13:40
Data modyfikacji: 2022-06-24 13:40
Wytworzył: Urząd Gminy Mielec

Dziś, 24 czerwca 2022 roku oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny.  Z tej okazji Wójt Gminy Mielec Józef Piątek wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom Administracji oraz Rodzicom składa najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Wszystkim Uczniom, zarówno tym, którzy z utęsknieniem czekali na wakacje, jak i tym, którzy będą tęsknić za szkołą, życzy bezpiecznych i pogodnych wakacji, ciekawych podróży, niezapomnianych wrażeń, mnóstwa uśmiechu oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

24 czerwca to również dzień, w którym zakończyliśmy realizację projektu „Granty PPGR – Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”. Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu Gmina Mielec siedmioro dzieci z gminy Mielec odebrało z rąk Wójta Józefa Piątka laptopy wraz z niezbędnym oprogramowaniem. Sprzęt posłuży jako wsparcie rodzin popegeerowskich w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego w szczególności w trakcie nauki zdalnej.

Udanych wakacji dla wszystkich!

• Kartka z różowymi kwiatami i życzeniami: Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom Administracji oraz Rodzicom składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzę, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Uczniom życzy bezpiecznych i pogodnych wakacji, ciekawych podróży, niezapomnianych wrażeń, mnóstwa uśmiechu oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Wójt Gminy Mielec Józef Piątek
  • Siedem laptopów w tekturowych pudełkach ułożone w szeregu na stole w sali.
  • Wójt Józef Piątek wręcza dziewczynce laptop w tekturowym pudełku. W tle herb Gminy Mielec