Jesteś tutaj: Strona główna / Dni Otwarte w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rydzowie

Dni Otwarte w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rydzowie

Data powstania: 2021-02-18 12:55
Data modyfikacji: 2021-02-18 13:05
Wytworzył: Aleksandra Drozdowska - dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rydzowie

Zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi na indywidualne zwiedzanie Przedszkola i Szkoły Podstawowej.

Ze względu na stan epidemiczny i obowiązek zachowania reżimu sanitarnego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia dogodnego dla Państwa terminu spotkania. Na dzieci będą czekały liczne atrakcje.

Przedstawiamy kilka ważnych informacji:

• Nasze Przedszkole czynne jest w godzinach od 6.00 do 16.00.
  • Godziny bezpłatne, w ramach których realizowana jest "Podstawa programowa wychowania przedszkolnego" obowiązują między 8.00 – 13.00. Rodzice płacą tylko za czas spędzony poza godzinami bezpłatnymi tj. 6.00 – 8.00 oraz 13.00 – 16.00. Wysokość opłaty to 1 zł za godzinę pobytu dziecka (poza godzinami 8.00 – 13.00).
  • Zapraszamy dzieci do dwóch grup wiekowych: 3 – 4 latków oraz 5 – 6 latków. Przyjmowane są już 2,5 latki.
  • Przedszkole  ma bardzo dobre warunki lokalowe.  Dwie przestronne, dobrze wyposażone w pomoce dydaktyczne sale z łazienkami i toaletami przystosowanymi do małych dzieci oraz duży, bezpieczny plac zabaw i siłownia zewnętrzna.
  • W przedszkolu organizowane są bezpłatne zajęcia dodatkowe takie jak:
    język angielski, terapia logopedyczna, terapia pedagogiczna, religia, zajęcia rytmiczne.
  • Dzieciom  przebywającym w przedszkolu zapewniamy 4 posiłki: śniadanie, drugie śniadanie, obiad dwudaniowy i podwieczorek, natomiast uczniom szkoły: obiad i deser.
  • Każdy rodzic ma dostęp do e-Dziennika, przez co może na bieżąco monitorować pracę przedszkola i szkoły.
  • Świetlica szkolna zapewnia opiekę dla wszystkich dzieci w godzinach od 6.15 do 16.30.
  • Monitorowany budynek zapewnia bezpieczny pobyt na terenie placówki.
  • W Szkole Podstawowej prowadzone są dodatkowe zajęcia sportowe, szachowe, taneczne; organizowane są zielone szkoły.
  • Zespół Szkolno - Przedszkolny realizuje różne projekty i programy edukacyjne, programy profilaktyczne kształtujące m.in. postawy proekologiczne, prozdrowotne.

Szczegółowe informacje zawarte są na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły: telefon: 17 581 25 44.

Dokumenty do pobrania:

• Plakat dni otwartych Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rydzowie