^ do góry

Jesteś tutaj: Strona główna / Telefony
pobierz pdfa z artykułem
pobierz pdfa z artykułem
wydrukuj

Telefony

Data powstania: 2012-02-10 05:29
Data modyfikacji: 2016-08-01 09:31

Spis telefonów i e-maili Gminy Mielec

Funkcja

PAN/(I)

Nr telefonu

Tel. wewn.

e-mail

Wójt

J.Piątek

(17)7745650

50

j.piatek@ug.mielec.pl

Zastępca Wójta

J.Mazur

(17)7745634

34

j.mazur@ug.mielec.pl

Sekretariat UG

A.Leśniak

(17)7730590

(17)7730592

(17)7730593

90

sekretariat@ug.mielec.pl

Fax

 


(17)7730591

91

-

Sekretarz

B.Mazur

(17)7745651

51

sekretarz@ug.mielec.pl

Skarbnik

M.Cyran

(17)7745649

49

skarbnik@ug.mielec.pl

Przewodniczący Rady Gminy

J.Kołodziej

(17)7745668

68

 

Kierownik Referatu Organizacyjno-Administracyjnego

M.Drozd

(17)7745635

35

m.drozd@ug.mielec.pl

Ewidencja Ludności,
dowody osobiste

M.Drozd

A. Wiech

(17)7745635

35

m.drozd@ug.mielec.pl

a.wiech@ug.mielec.pl

Obsługa Rady Gminy,

S.Wrażeń

(17)7745636

36

radagminy@ug.mielec.pl

EDG

P. Strzępka

(17)7745646

46

p.strzepka@ug.mielec.pl

Inspektor ds. wojskowych i zarządzania kryzysowego

C.Śliwa

(17)7745637

37

oc@ug.mielec.pl

Kierownik referatu RiGP

 

W.Kasprzak

 

(17)7745631

31

kasprzak@ug.mielec.pl

Podinspektor ds. ochrony środowiska

Odpady Komunalne

L.Nowak

 

A.Markowska-Stanos

(17)7745638

38

l.nowak@ug.mielec.pl

 

a.markowska@ug.mielec.pl

Inspektor ds. planowania przestrzennego

A.Domanik

(17)7745639

39

a.domanik@ug.mielec.pl

Inspektor ds. budownictwa i gospodarki przestrzennej

J.Siembab

(17)7745639

39

j.siembab@ug.mielec.pl

Referent ds. geodezji i gospodarki nieruchomościami

D.Maryniak

(17)7745631

31

d.maryniak@ug.mielec.pl

Podinspektor ds. przygotowania i nadzoru inwestycji

M.Serafin

(17)7745648

48

m.serafin@ug.mielec.pl

Kierownik Referatu Inwestycji i Zarządzania Mieniem Komunalnym

 T.Ortyl

(17)7745648

48

t.ortyl@ug.mielec.pl

inwestycje@ug.mielec.pl

Referat Inwestycji i Zarządzania Mieniem Komunalnym

R.Gębarowska

(17)7745646

46

r.gebarowska@ug.mielec.pl

Inspektor ds. zamówień publicznych i mienia komunalnego 

A.Bieniek

(17)7745666

66

a.bieniek@ug.mielec.pl

Referat Budżetu i Finansów – Księgowość budżetowa

B.Więckowicz

M.Dereń

L.Wnuk

(17)7745643

 

(17)7745633

43

 

33

b.wieckowicz@ug.mielec.pl

m.deren@ug.mielec.pl

l.wnuk@ug.mielec.pl

Referat Budżetu i Finansów – Księgowość podatkowa

J.Bilska

M.Kędzior

M.Krempa

M.Kusek

(17)7745645

 

(17)7745632

45

 

32

j.bilska@ug.mielec.pl

m.kedzior@ug.mielec.pl

m.krempa@ug.mielec.pl

m.kusek@ug.mielec.pl

Kierownik Referatu Oświaty i Spraw Społecznych

B. Szwakop

(17)7745641

41

edukacja@ug.mielec.pl

b.szwakop@ug.mielec.pl

Referat Oświaty i Spraw Społecznych

M.Krysa

E.Gawryś

(17)7745640

40

m.krysa@ug.mielec.pl

e.gawrys@ug.mielec.pl

Referat Oświaty i Spraw Społecznych

M.Sokół

G.Miłoś

(17)7745642

42

m.sokol@ug.mielec.pl

g.milos@ug.mielec.pl

Informatyk

Administrator BIP

Ł.Pezda

(17)7745647

47

informatyk@ug.mielec.pl

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej -Kierownik

D.Gustaw

(17)7733256

97

gzgk@ug.mielec.pl

d.gustaw@ug.mielec.pl

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej - Księgowość

M.Kumorek

J.Pszeniczny

(17)7733257

98

m.kumorek@ug.mielec.pl

j.pszeniczny@ug.mielec.pl

Pracownik gospodarczy

J. Cebula

(17)7733259

59

-

 

 
Autor: Pezda Łukasz
 
Ilość wyświetleń: 14623



 

Galeria zdjęć:





    logo mielca

    Urząd Gminy w Mielcu

    Urząd Gminy Mielec
    ul. Głowackiego 5, 39-300 Mielec

    Tel.: 17 7730590
    Fax: 17 7730591

    e-mail: sekretariat@ug.mielec.pl

     

    wirtualny spacer

    Organizacje pozarządowe

    Stowarzyszenie Nowoczesnych Pań

     

    Zmiany w art.19a Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

    Regulamin udzielania dotacji na realizację zadań publicznych Gminy Mielec w trybie pozakonkursowym

    "Stowarzyszenie Nowoczesnych Pań z Książnic"

    "Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Przedwisłocze"

    STOWARZYSZENIE "Otwórzmy przed nimi świat"

    Chorzelów 770/8 39-331 Chorzelów

    NIP: 817-21-77-438

    REGON: 36137617400000

    NR konta: 53 1090 2750 0000 0001 3054 6079

    Dane kontaktowe: p.Jacek Piechota tel.kont.508032008

    Dziennik ustaw

    Monitor Polski

    Elektroniczny Dziennik Urzędowy

    Prawo miejscowe




    • informacje dla rolników
    • BIP
    • EPUAP
    • Narodowe Siły Rezerwowe
    • Obsługa Osób Niesłyszących
    • podział gminy mielec na obwody i okręgi wyborcze
    • inwestycje i turystyka
    • Strategiczne Dokumenty dla Gminy Mielec
    • gospodarka komunalna
    • antykorupcja
    • Informacja o bezdomnych zwierzętach
    • Ochrona danych osobowych
    Oficjalny serwis internetowy Gminy Mielec
    Copyright © 2017 Gmina Mielec
    Administracja: Łukasz Pezda
    Polityka Prywatności
    Projekt i wykonanie HSI.pl
    Poprzednia wersja strony WWW - gmina.mielec.pl