Jesteś tutaj: Strona główna / 8 tygodni do zdrowia

Data powstania: 2020-10-16 11:43
Data modyfikacji: 2020-10-16 11:45
Wytworzył: Joanna Kwaśnik - Kierownik Biura Realizacji Projektów i Promocji

Narodowy Fundusz Zdrowia w partnerstwie z Ministerstwem Zdrowia i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym rozpoczął realizację programu 8 TYGODNI DO ZDROWIA.

Jest to to kompletny program profilaktyczno-treningowy promujący aktywność fizyczną. Celem jest zachęcenie do regularnej aktywności fizycznej, która jest najlepszą inwestycją w dłuższe i zdrowsze życie. Przy pomocy filmów instruktażowych pokazane jest jak ćwiczyć bezpiecznie, tak by efekty byłby satysfakcjonujące.

Każdy chętny, niezależnie od dotychczasowego zaangażowania sportowego czy sprawności może wziąć udział w dwumiesięcznej ścieżce treningowej do lepszego zdrowia, na której otrzyma oprócz zestawów ćwiczeń również porady trenerów, lekarza, fizjoterapeuty i psychologa.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej Akademii NFZ.

W imieniu organizatorów zapraszamy do zapoznania się z już opublikowanymi materiałami i do dbania o własne zdrowie.

• Ulotka przedstawiająca 6 osób, które podskakują i tekst 8 tygodni do zdrowia Chcesz zrzucić kilka kilogramów? Poprawić wydolność lub kondycję? Mieć więcej siły? Zapraszamy do programu AKADEMII TRENUJ W DOMU ZA DARMO O DOWOLNEJ PORZE ZWIĘKSZAJ INTENSYWNOŚĆ MINUT TYGODNIOWO POZNAJ PROGRAM SPRAWDZAJ POSTĘPY TRENUJ BEZPIECZNIE Ćwiczenia bezpieczne skuteczne. 8 FILMÓW Z TRENINGAMI -minutowych kolejne tygodnie: 1. Adaptacja, czyli zaczynamy 2. Budujemy wydolność 3. Ćwiczymy z obciążeniem interwały mięśni 4. Tabata i nasze pierwsze interwały, 5. Wzmacniamy siłę mięśni, 6.Poznajemy interwały profesora Gibali, 7. Czas na interwałowy HIIT Etap 1, 8. Gotowi na interwałowy HIIT  Etap 2. Filmy z treningami, tabele, program informacje PSYCHOLOG, LEKARZ, FIZJOTERAPEUTA. www.akademia.nfz.gov.pl  Narodowy Fundusz Zdrowia Partnerzy projektu Ministerstwo Zdrowia i Warszawski Uniwersytet Medyczny ZREALIZUJ SWÓJ CEL ZAPRASZAMY!
  • Ulotka przedstawiająca produkty spożywcze - ser żółty, łososia, pomidory i awokado i zawierająca tekst FILM STARTOWY przewodnik po programie. Tu poznasz naszych ekspertów dowiesz się na czym polega nasz plan. NARASTAJĄCA INTENSYWNOŚĆ Zaczynamy od treningu adaptacyjnego. SPRAWDZAMY POSTĘPY Skąd wiemy że nasz wysiłek przynosi efekty? WŁAŚCIWE ODŻYWIANIE W drodze po zdrowia nie zapominamy o właściwym odżywianiu. www.akademia.nfz.gov.pl  ZREALIZUJ SWÓJ CEL ZAPRASZAMY! START 29 WRZEŚNIA 2020 Narodowy Fundusz Zdrowia