Jesteś tutaj: Strona główna / Przypominamy: weź udział w spisie powszechnym

Przypominamy: weź udział w spisie powszechnym

Data powstania: 2021-08-31 12:57
Data modyfikacji: 2021-08-31 12:59
Wytworzył: Urząd Gminy Mielec

Przypominamy, że jeszcze tylko miesiąc pozostał do zakończenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Udział w spisie jest obowiązkiem ustawowym a sam spis trwa tylko do 30 września 2021 roku.

Spisać można się samodzielnie za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie Narodowego Spisu Powszechnego  lub dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99. Osoby, które chcą dokonać samospisu za pomocą formularza online, a nie mają dostępu do Internetu mogą się również spisać w Gminnym Punkcie Spisowym. Punkt Spisowy znajduje się w Urzędzie Gminy Mielec i jest czynny w godzinach pracy Urzędu.

W najbliższym czasie punkt spisowy będzie również funkcjonował w budynku Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Chorzelowie 6 września 2021 roku w godzinach 8:00-17:00.

Oprócz samospisu, z wybranymi mieszkańcami kontaktują się rachmistrzowie spisowi dzwoniąc z numerów 22 279 99 99 lub 22 828 88 88. Prosimy o współpracę z rachmistrzami i udział w spisie.

Autor: Kwaśnik Joanna

• Niebieski plakat ze zdjęciem dłoni trzymającej stoper z białą tarczą oraz tekst: CZAS UPŁYWA! Termin spisu mija 30 września br. Pamiętaj, że udział w Narodowym Spisie Powszechnym JEST OBOWIĄZKOWY! Wejdź na spis.gov.pl lub zadzwoń 22 279 99 99 Liczymy się DLA POLSKI! Odmowa wykonania obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym zagrożona jest grzywną. GUS Narodowy Spis Ludności i Mieszkań 2021