^ do góry

Jesteś tutaj: Strona główna / Telefony
pobierz pdfa z artykułem
pobierz pdfa z artykułem
wydrukuj

Telefony

Data powstania: 2012-02-10 05:29
Data modyfikacji: 2016-08-01 09:31

Spis telefonów i adresów e-mail Urzędu Gminy Mielec

Funkcja Imię i nazwisko Numer telefonu Numer wewnętrzny Adres e-mail
Wójt Józef Piątek 17 773 05 90 90 wojt@ug.mielec.pl
Sekretarz Bożena Mazur 17 774 56 51 51 sekretarz@ug.mielec.pl
Skarbnik Małgorzata Cyran 17 774 56 49 49 skarbnik@ug.mielec.pl
Sekretariat Anna Leśniak 17 773 05 90 90 sekretariat@ug.mielec.pl
Fax   17 773 05 91 91  
Referat Środowiska i Gospodarki Przestrzennej
Kierownik referatu Mirosław Serafin 17 774 56 31 31 m.serafin@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. planowania przestrzennego Anna Domanik 17 774 56 39 39 a.domanik@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. budownictwa i gospodarki przestrzennej Jacek Siembab 17 774 56 39 39 j.siembab@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. geodezji i gospodarki nieruchomościami Dorota Maryniak 17 774 56 31 31 d.maryniak@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. ochrony środowiska Lucyna Nowak 17 774 56 38 38 l.nowak@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. odpadów komunalnych Anna Markowska-Stanos 17 774 56 38 38 a.markowska@ug.mielec.pl
Referat Inwestycji i Zarządzania Mieniem Gminnym
Kierownik referatu Tomasz Ortyl 17 774 56 48 48 t.ortyl@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. planowania i przygotowania do realizacji zadań inwestycyjnych Renata Gębarowska Piwnica 17 774 56 46 46 r.gebarowska@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. przygotowania i nadzoru inwestycji Edyta Witek 17 774 56 48 48 e.witek@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. ewidencji działalności gospodarczej Joanna Padykuła 17 774 56 46 46 j.padykula@ug.mielec.pl
Referat Organizacyjno-Administracyjny
Kierownik referatu
Stanowisko ds. ewidencji ludności, dowodów osobistych
Marta Drozd 17 774 56 35 35 m.drozd@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. ewidencji ludności, dowodów osobistych Dorota Tylutki 17 774 56 35 35 d.tylutki@ug.mielec.pl
Informatyk Łukasz Pezda 17 774 56 47 47 informatyk@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. promocji Damian Małek 17 774 56 30 30 d.malek@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. gospodarczych Jacek Cebula 17 773 32 59 59 j.cebula@ug.mielec.pl
Referat Oświaty i Spraw Społecznych
Kierownik referatu Barbara Szwakop 17 774 56 41 41 b.szwakop@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. prowadzenia księgowości w zakresie planowania i wykorzystania budżetów szkół Małgorzata Krysa 17 774 56 40 40 m.krysa@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. obsługi finansowo płacowej szkół Anna Wiech 17 774 56 42 42 anna.wiech@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. rachunkowości budżetowej szkół Małgorzata Sokół 17 774 56 42 42 m.sokol@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. młodocianych, obowiązku szkolnego, stypendiów Ewelina Gawryś 17 774 56 40 40 e.gawrys@ug.mielec.pl
Referat Budżetu i Finansów
Kierownik referatu Małgorzata Cyran 17 774 56 49 49 skarbnik@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. księgowania dochodów Beata Więckowicz 17 774 56 43 43 b.wieckowicz@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. księgowania wydatków Małgorzata Dereń 17 774 56 43 43 m.deren@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. płac i świadczeń pracowniczych Lucyna Wnuk 17 774 56 33 33 l.wnuk@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. podatku od nieruchomości osób fizycznych i prawnych, windykacja Jolanta Bilska 17 774 56 45 45 j.bilska@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. podatku od nieruchomości osób fizycznych i prawnych, windykacja Maria Kędzior 17 774 56 45 45 m.kedzior@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. podatku od nieruchomości i podatku rolnego osób fizycznych, podatku rolnego os. prawne, podatek od środków transportowych Marzena Krempa 17 774 56 32 32 m.krempa@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. podatku od nieruchomości i podatku rolnego os. fizycznych Małgorzata Kusek 17 774 56 32 32 m.kusek@ug.mielec.pl
Samodzielne stanowiska
Stanowisko ds. obsługi Rady Gminy, współpracy z organizacjami społecznymi Stanisława Wrażeń 17 774 56 36 36 radagminy@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. kontroli i rozliczania podatku VAT Elżbieta Głaz 17 774 56 56 56 e.glaz@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. wojskowych i zarządzania kryzysowego Cyprian Śliwa 17 774 56 37 37 oc@ug.mielec.pl
Stanowisko ds. zamówień publicznych i mienia komunalnego Andrzej Bieniek 17 774 56 66 66 a.bieniek@ug.mielec.pl

 

 
Autor: Pezda Łukasz
 
Ilość wyświetleń: 18338



 

Galeria zdjęć:






    • informacje dla rolników
    • BIP
    • EPUAP
    • Narodowe Siły Rezerwowe
    • Obsługa Osób Niesłyszących
    • podział gminy mielec na obwody i okręgi wyborcze
    • inwestycje i turystyka
    • Strategiczne Dokumenty dla Gminy Mielec
    • gospodarka komunalna
    • antykorupcja
    • Informacja o bezdomnych zwierzętach
    • Ochrona danych osobowych
    Oficjalny serwis internetowy Gminy Mielec
    Copyright © 2018 Gmina Mielec
    Administracja: Łukasz Pezda
    Polityka Prywatności
    Projekt i wykonanie HSI.pl
    Poprzednia wersja strony WWW - gmina.mielec.pl