Jesteś tutaj: Strona główna / Turniej piłkarski pod patronatem Wójta Gminy Józefa Piątka

Turniej piłkarski pod patronatem Wójta Gminy Józefa Piątka

Data powstania: 2015-12-15 11:34
Data modyfikacji: 2015-12-15 11:42

Bardzo pracowity weekend mają za sobą wychowankowie AP Piłkarskie Nadzieje, którzy rozegrali aż sześć turniejów. Cztery z nich okazały się bardzo udane i zakończyły się tryumfami drużyn roczników 2006, 2007, 2008 i 2009.

Puchar Dyrektor OWiR w Cmolasie zdobyli podopieczni trenera Pawła Mrozika wyprzedzając min. Kolejarza Stróże i Orlika Nowa Dęba.

Najlepsi w gronie ośmiu ekip w turnieju „O Puchar Przewodniczącego Gminy Cmolas” okazali się podopieczni trenera Szadego pozostawiając w pokonanym polu drużyny Junaka Słocina i Orlika Nowa.

Dwie najmłodsze drużyny, tj. rocznik 2008 trenera Jacka Juwy i rocznik 2009 trenerów Pateraka i Mokrzyckiego, także okazały się najlepsze w rozgrywanym w Chorzelowie turnieju „O Puchar Wójta Gminy Mielec” pozostawiając w pokonanym polu min ekipy z Dębicy, Rytwian, Głogowa Małopolskiego.

Turniej rocznika 2006:
AP PN Mielec – Kolejarz Stróże 6:0 AP PN Mielec – Orlik Nowa Dęba 4:2 AP PN Mielec – Baszta Rytwiany 3:0 AP PN Mielec – Victoria Czermin 3:0 AP PN Mielec – AP PN II Mielec 6:0

Turniej rocznika 2007:
APPN Mielec – Kolejarz Stróże 6:1 APPN Mielec – Junak Słocina 2:1 APPN Mielec – Team Przecław 6:0 APPN B Mielec – APPN C Mielec 8:0 APPN B Mielec – Orlik Nowa Dęba 0:2 APPN B Mielec – Chemik Pustków 0:1 APPN C Mielec – Orlik Nowa Dęba 0:3 APPN C Mielec – Chemik Pustków 0:3 Półfinały: APPN Mielec – Orlik Nowa Dęba 2:0, Chemik Pustków – Junak Słocina 0:1 Mecz o VII miejsce: Team Przecław – APPN C Mielec 2:0 Mecz o V miejsce: APPN B Mielec – Kolejarz Stróże 2:0 Mecz o III miejsce: Orlik Nowa Dęba – Chemik Pustków 1:1 (rzuty karne 1:2) finał: APPN Mielec – Junak Słocina 2:1

Turniej rocznika 2008:
1.AP PN Mielec – AP PN B Mielec 1:0 (Tyniec Oskar) 2.AP PN C Mielec – GAF Głogów Młp. 0:0 3.Team Przecław – Baszta Rytwiany 0:0 4.AP PN B Mielec – Baszta Rytwiany 1:0(Wójtowicz Mateusz) 5.GAF Głogów Młp.- Team Przecław 1:1 6.AP PN Mielec – AP PN C Mielec 7:0 (Madej Marta, Sito Aleksander x2, Robak Kamil x2, Szwaja Jasiu,Kolano Kamil) 7.AP PN C Mielec – AP PN B Mielec 2:1 (Skopiński Olaf,Rusin Filip, Kowalik Szymon) 8.Team Przecław – AP PN Mielec 1:4 (Szwaja Jasiu x2, Madej Marta, Szady Nikodem) 9.Baszta Rytwiany – GAF Głogów Młp. 4:0 10.AP PN B Mielec – GAF Głogów Młp. 4:0 (Babula Kuba, Szady Julian, Ziobroń Emil, Jagusiak Wiktor) 11. AP PN Mielec – Baszta Rytwiany 0:1 12. AP PN C Mielec – Team Przecław 2:1 (Rusin Filip, Działowski Łukasz) 13. Team Przecław – AP PN B Mielec 0:1 (Babula Kuba) 14. Baszta Rytwiany – AP PN C Mielec 2:1 (Ziółko Dominik) 15. GAF Głogów Młp.- AP PN Mielec 0:10 (Pudło Dominik, Robak Kamil, Szady Nikodem, Jackowski Patryk, Szwaja Jasiu x2, Michele Ielo x2, Tyniec Oskar x2,)

turniej rocznika 2009:
1.AP I MIELEC – AP II MIELEC 0:6 (Emil Ziobroń x2, Tymek Surowiec, Kuba Lubaś, Maciek Mikiera,Natek Marud) 2.DAP DĘBICA – TEAM PRZECŁAW 5:0 3.TEAM PRZECŁAW – AP II MIELEC 0:6(Kuba Lubaś X2, Emil Ziobroń, Maciek Mikiera, Tymek Surowiec, Nycek Miłosz) 4.DAP DĘBICA – AP III MIELEC 14:0 5.AP I MIELEC – TEAM PRZECŁAW 1:2 (Karol Piechota) 6.AP III MIELEC – AP II MIELEC 0:4 (Emil Ziobroń, Tymek Surowiec, Natek Marud,Maja Miłoś) 7.DAP DĘBICA – AP I MIELEC 9:0 8.AP III MIELEC – TEAM PRZECŁAW 1:2 ( Karol Dębski) 9.AP I MIELEC – AP III MIELEC 0:0 10.AP II MIELEC – DAP DĘBICA 2:1 (Kuba Lubaś,Maciek Mikiera) (http://apmielec.futbolowo.pl)

Autor: Cena Jakub

• Turniej piłkarski pod patronatem Wójta Gminy Józefa Piątka